Flexitank hizmetleri, Flexitank ürünleri, Flexitank UygulamasıNetStil Ajans

Hoş Geldiniz

 

DÖKME SIVI TAŞIMA VE DEPOLAMA AMBALAJI (FLEXITANK)

ÜRETİCİNİZ VE LOJİSTİK HİZMET SAĞLAYICINIZ

 

Neoflex Lojistik Hizmetleri Endüstriyel Ambalaj San. ve Dış Tic. A.Ş. ile gereksinimlerinize uygun hizmetlerin oluşturulmasında izlediğimiz, kişiye özel, yaklaşımımızdan yararlanabilirsiniz. Bu yaklaşım ile iş akışınızla bütünleşmiş çözümler geliştirir ve beklentileriniz üzerinde yoğunlaşırız. Müşterilerimizle uzun dönemli ilişki oluşturma sürecinde her bir göreve eş değer önem veririz. NEOFLEX’ in deneyimli ekibini çalışma ekibinizin bir parçası olarak görmeniz, zamanınızın daha fazlasını harcamanız gereken alanlarda yoğunlaşmanızı sağlayacaktır.

 

Biz sizin adınıza dökme sıvı taşıma ve depolama konusundaki gereksinimlerinize çözüm üretirken siz zamanınızı pazarınızı geliştirmek için değerlendirebilirsiniz. Amacımız işiniz basit ve kolay hale getirmektir.

 

Deneyimli bir FLEXITANK ve dökme kuru yük taşıma amaçlı astar imalatçısı olan Neoflex Lojistik Hizmetleri Endüstriyel Ambalaj San. ve Dış Tic. A.Ş. 2000 yılında kurulmuştur. Ürünlerimiz gıda, kimya, petrokimya ve tarım gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Flexitank tehlikeli olmayan birçok sıvının taşıma ve depolanmasında kullanılmaktadır. Dökme kuru astarı granüle PVC, granüle kauçuk, kakao, granüle polikarbonat, kaolin, kil, şeker v.b. akışkan kuru ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimizde kullanılan AYPE film gıdaya % 100 uyumlu olup ilgili makamlarca onaylanmıştır.

 

Dökme sıvı taşıma ve depolama konusunda profesyonel bir şirket olan Neoflex Lojistik Hizmetleri Endüstriyel Ambalaj San. ve Dış Tic. A.Ş. global dökme sıvı taşımacılığında en iyi çözümleri üretme konusunda sürekli gelişim sağlamakadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle ve yenilikçi teknolimizle global dökme sıvı taşımacılığına yenilikçi bir yaklaşım getiren global sıvı konsolide hizmet ağı oluşturulmuştur.